opona Nokian Weatherproof 245/45R18 100R
producent:Nokian
model bieżnika:Nokian Weatherproof
szerokość:245
profil:45
średnica:18
indeks nośności:100
indeks prędkości:R
przeznaczenie:samochody osobowe
sezon:opony całoroczne
brak informacji o etykiecie opony Nokian Weatherproof 245/45R18 100R ☹

sprawdź cenę!

Opony Nokian Weatherproof ( 245/45 R18 100V XL ) produkowane są przez firmę Nokian i przeznaczone są do samochodów osobowych. Nokian Weatherproof ( 245/45 R18 100V XL ), jak i wszystkie opony z serii Nokian Weatherproof, mogą być używane w okresie letnim oraz zimowym.

Szrokość opony wynosi 245 mm, profil 45. Opona Nokian Weatherproof ( 245/45 R18 100V XL ) może być montowana na felgach o średnicy 18".

Indeks prędkości to R, co oznacza, że pojazd wyposażony w opony Nokian Weatherproof ( 245/45 R18 100V XL ) może poruszać się z maksymalną prędkością 170 km/h.

Indeks nośności to 100. Nacisk na oponę Nokian Weatherproof ( 245/45 R18 100V XL ) może wynosić maksymalnie 800 kg.

Opona Nokian Weatherproof Poza cztery pory roku Opona bezpieczna zimą, precyzyjna latem. Uniwersalna opona Nokian Weatherproof jest oponą zimową, odznaczającą się znakomitymi właściwościami przyczepności. Jednocześnie jest to także opona letnia, która ma znakomitą charakterystykę toczenia się w warunkach gorącej letniej pogody. Mieszanka, z której sporządzony został bieżnik, jest dostosowana do zmiennych warunków atmosferycznych. Przyczepność w warunkach zimowych, w temperaturach zbliżonych do zera oraz lekko ujemnych, jest znakomita. Nowa generacja mieszanek z zawartością krzemionki pozwala również na zachowanie znakomitej przyczepności na mokrej nawierzchni i niskich oporów toczenia, co przyczynia się do redukcji zużycia paliwa. Drogi zaśnieżone Opona zachowuje się stabilnie w niskich temperaturach, zapewniając dobrą przyczepność i precyzyjne hamowanie na śniegu. Drogi mokre Skutecznie zapobiega ślizganiu się opony na nawierzchni pokrytej błotem pośniegowym oraz aquaplaningowi i hamuje natychmiastowo nawet na nawierzchniach mokrych. Drogi suche Opona zachowuje stabilność i przyczepność nawet przy wysokich prędkościach na nawierzchniach suchych. Trwałość przez cały rok. Mieszanka, z której sporządzony został bieżnik, funkcjonuje znakomicie w szerokim przedziale temperatur i nie ulega silnemu zużyciu nawet w gorące letnie dni. Opony Nokian Weatherproof zapewniają pierwszorzędne bezpieczeństwo, wysokie parametry jazdy i trwałość w czasie użytkowania przez okrągły rok. Te opony typu All-Weather (na każdą pogodę) łączą niezawodne bezpieczeństwo w okresie zimowym z charakterystyczną dla opon letnich precyzją, stabilnością oraz pewnością prowadzenia. Wszystkie rozmiary tych opon oznaczone są symbolem płatka śniegu (3PMSF), co wskazuje, że opony te zostały oficjalnie zatwierdzone do stosowania zimą. Łatwo toczące się opony Nokian Weatherproof także przyczyniają się obniżania zużycia paliwa oraz redukcji emisji CO2.

dodaj opinię o oponach Nokian Weatherproof 245/45R18 100R

comments powered by Disqus